O firmie

 

JSCP to firma zajmującą się szyciem na zlecenie. W naszym portfolio posiadamy marki uchodzące za produkty premium. Charakteryzujemy się ponad 20 letnim doświadczeniem na rynku usług szwalniczych. Firma JSCP wyróżnia się profesjonalną obsługą, kompleksowością oferty - od projektu do gotowego produktu wraz możliwością transportu do klienta - elastycznością, terminowością i szybkością realizacji zleceń, bez względu na fakt czy zlecenia są duże czy małe.

Od 2012 roku prowadzimy działalność w oparciu o wymagania normy  ISO 9001.

Zapraszamy do obejrzenia filmu prezentującego zakres działalności firmy.

Park maszynowy

W skład parku maszynowego wchodzą:

 

 • automatyczne maszyny SIRUBA, JUKI, BROTHER, ustawione zgodnie z procesem produkcyjnym.
 • hala została zaprojektowana specjalnie pod szwalnie z systemem instalacji pneumatycznej,
 • prasowalnia,
 • krojownia z 2 taśmowymi nożami,
 • klejarka taśmowa,
 • 30 metrowy stół
 • inne usprawnienia mające na celu podniesienie jakości.

WIZJA

Firma JSCP jest w pełni marką Polską. Wszystkie dostępne na rynku usługi z zakresu odzieżownictwa / szycia są dostępne na miejscu w siedzibie firmy w Łodzi. Czerpiąc z wieloletniego doświadczenia i różnorodnych inspiracji szyte produkty stają się niepowtarzalne. Bardzo silnym atutem firmy JSCP jest zaangażowanie wszystkich pracowników na wszystkich szczeblach organizacji w tworzenie modnych, eleganckich ubrań dla kobiet. Najważniejszym celem „JSCP” jest zaspokojenie potrzeb estetycznych klientek, podkreślenie ich niezależności, nowoczesności i poczucia estetyki.

JSCP to firma szyjąca modowa, nowoczesna, kreatywna, która tworzy ubrania z pasją i polotem.

Charakterystyka

1.
Szycie "na tabelę"

Firmie JSCP zależy na szyciu konfekcji damskiej o powtarzalnych parametrach, tak aby każda wyprodukowana sztuka była zgodna z założeniami zleceniodawcy.

2.
Od pomysłu do gotowego produktu

Działamy kompleksowo – wystarczy zdjęcie, szkic lub wzór, a my zabieramy się do pracy. Jesteśmy w stanie przygotować projekt, zaproponować materiały i stworzyć całą konstrukcję. Dzięki współpracy z innymi firmami (m. in. z drukarniami) wykonujemy również nadruki, metki i wszywki. Możemy Państwu także zaoferować wszelkie dodatki odzieżowe, w tym najwyższej jakości hafty (jednym z naszych partnerów jest wyspecjalizowana hafciarnia).

3.
Usługi dla marek premium

Tworzymy ekskluzywną odzież damską, o dobrej konstrukcji, chętnie podejmujemy się szycia odzieży nowoczesnej, skomplikowanej. Stoi za nami wieloletnie doświadczenie właścicieli i kadry zarządzającej.

Nasz zespół

 • Dominika Siuda

  Posiada ponad dwudziestoletnie doświadczenie w branży odzieżowej. Odpowiada za kontakty z klientami oraz nadzór nad…

 • Adrian Daniszewski

  Posiada wieloletnie doświadczenie w branży tekstylnej. Zajmuję się administracyjną częścią przedsięwzięcia oraz odpowiada za kontakt…

 • Joanna Górkiewicz

  Posiada wieloletnie doświadczenie w produkcji. Odpowiada za organizację produkcji.